Premium Hostel & Bistro Mielec - dobre miejsce, hotelowy standard

Bistro

Bistro Prostozgarnka w Mielcu!


Bistro Prostozgarnka w Mielcu działa w hostelu od początku, czyli od 2012 roku i niezmiennie od tego czasu kuchnią steruje szef kuchni Tomasz, który dba o jakość podawanych potraw. Serwowane przez bistro dania oparte są o dania wywodzące się z kuchni i tradycji polskich domów.

Dzień rozpoczynamy od przygotowania dla naszych Gości krzepiących śniadań, następnie przychodzi czas na lunch i obiad. Goście hostelu doceniają możliwość zjedzenia na miejscu smacznego obiadu czy kolacji po całym dniu pracy czy zajęć.

Realizujemy zamówienia za pobyty grupowe z pełnym lub częściowym wyżywieniem.

W naszym menu znajdują się dania obiadowe mięsne i wegetariańskie, sałatki, burgery oraz dania barowe takie jak flaczki czy fasolka po bretońsku. Przygotowywane przez nas ręcznie wyrabiane pierogi, uchodzą za najlepsze w Mielcu.

Premium Hostel & Bistro Mielec - pokoje i restauracja - Domowe ciepło i smaczne dania.
Noclegi ze śniadaniami Premium Hostel & Bistro Mielec

Gotujemy proste dania ze świeżych produktów, ograniczając sztuczne ulepszacze smaku. Pracujemy wyłącznie z lokalnymi dostawcami.

Dowóz posiłków Premium Hostel & Bistro Mielec

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 20.00 i w soboty od 9.00 do 17.00.

Organizacja imprez okolicznościowych Premium Hostel & Bistro Mielec

Oferujemy organizację i obsługę przyjęć firmowych i rodzinnych.

Premium Hostel & Bistro Mielec - pokoje i restauracja - Domowe ciepło i smaczne dania. Premium Hostel & Bistro Mielec - pokoje i restauracja - Domowe ciepło i smaczne dania. Premium Hostel & Bistro Mielec - pokoje i restauracja - Domowe ciepło i smaczne dania.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00
i w soboty od 9:00 do 17:00

Sprawdź aktualne menu i zamów on-line na stronie: